איפור כלה –זהו אחד האיפורים המורכבים ביותר. איפור לחתונה אמור לענות על צרכים "מנוגדים" כמו איפור יום

  ואיפור ערב . אפרט כאן שלושה מרכיבים עיקריים והחשובים ביותר של האיפור המקצועי לכלה


חגיגיות – איפור צנוע יומיומי לא מתאים לחתונה. את מלכת האירוע וחייבת להראות בהתאם . את השמלת הכלה המהממת ואת התסרוקת שבחרת חייבים להשלים עי איפור חגיגי עם עיניים מודגשות .


טבעיות – צעקנות באיפור לא מקובלת באיפור כלה. אם בחרת בשמלה לבנה מסורתית , את יודעת שלבן מסמל טוהר ולכן גוונים טבעיים יתאימו הרבה יותר לדמות קסומה , רגישה ועדינה של נסיכת האירוע – כלה. אנחנו ממש לא מעוניינות באיפור מלחמת האינדיאנים . איפור עוצמתי יכול לבוא בחשבון רק אם בחרת שמלה בצבעים לא שגרתיים , למשל שמלה אדומה .

פוטוגניות – מצלמים אותך כל הזמן . צילומי חוץ וצילומי פנים , עם פלאש ובלעדיו , במצלמות מקצועיות ובמצלמות ביתיות. איפור לחתונה חייב להיות אוניברסאלי ולהתאים לכל תאורה . צילום ע"י מצלמות ביתיות פשוטות יוצר בעיה מיוחדת מכיוון שהפלאשיושב במצלמה צמוד לצמצם ויוצר פנים חיוורות ושטוחות בצילומים . כדי להימנע מכך אני משתמשת בקומבינציות מורכבות של טונים וגוונים בבניית איפור כלה חומרי איפור מקצועיים , איכותיים ומגוונים מאפשרים לי לעשות זאת. ידע ומקצועיות מאפשרות לי לשלב את כל הדרישות באיפור אחד. זהו מדע שלומדים אותו שנים ומשתפשפים בו עם כל ניסיון וניסיוןמבטיחה להעניק לך יחס אישי ומקצועי ועבודת איפור איכותיתשתענה על כל הדרישות.

 ליעוץ  תתקשרי ל 0547595754 נטלי לצינסקי המאפרת האישית שלך.